Bioodnowa na światowym poziomie

Dzięki firmie New Level Sport zawodnicy Gwiazdy Południa mają zagwarantowaną profesjonalną odnowę biologiczną, przygotowaną z myślą o kolarzach MTB.

Siły będzie można zregenerować w Hyperice Recovery Zone - czyli w kilkunastu stacjach, w których pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów odpoczniecie po długotrwałym wysiłku.
Znajdziecie tam:
  • urządzenia do regeneracji - fotele z systemami do drenażu limfatycznego Normatec, Hypervolt czyli nowoczesne urządzenie do masażu wibracyjnego, pomagające rozluźnić spięte mięśnie, zwiększyć krążenie krwi, poprawić jakość mięśni oraz osiągnąć optymalny zakres ruchu;
  • inteligentny elektrostymulator PowerDot Duo, który da Wam możliwość kontroli stymulacji mięśni poprzez darmową aplikację w telefonie komórkowym;
  • rollery i piłki wibracyjne.
Pamiętajcie, że odpowiednia regeneracja po pierwszym dniu zmagań to kluczowy element podczas następnego startu. Hyperice Recovery Zone stanie w miasteczku rowerowym, a zawodnicy będą mogli korzystać ze strefy po etapowych zmaganiach.
Gwarancję skuteczności zapewnia wiedza i doświadczenie Rity Malinkiewicz, byłej czołowej zawodniczki kolarstwa górskiego, która osobiście czuwa nad Hyperice Recovery Zone.
Przeczytajcie więcej o marce New Level Sport:
Wszystko zaczęło się od sportu. To sport dał nam okazję do codziennego treningu i przełamywania swoich ograniczeń. To sport pokazał nam jak to jest trenować, kiedy na trening nie ma już sił lub ochoty. To sport uświadomił nam też, jak bardzo różnią się wyniki, kiedy poprzedzone są odpowiednim odpoczynkiem i świadomą regeneracją.
Mieliśmy to szczęście, że drogę sportową przeszliśmy osobiście i doświadczyliśmy wszystkiego na sobie. Tymi doświadczeniami dzielimy się teraz za pośrednictwem New Level Sport.
Z naszym skromnym udziałem chcemy pomóc Ci być lepszym, silniejszym, szybszym, sprawniejszym i zdrowszym. Chcemy dać Ci sposoby, dzięki którym osiągnięcie Twoich celów będzie łatwiejsze i skuteczniejsze.
Jesteśmy perfekcjonistami. Oznacza to, że wszystkie marki i produkty na naszej stronie odpowiadają naszym wygórowanym oczekiwaniom. Proponując Ci dany produkt, bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność i musimy być pewni, że to, co kupujesz spełni wszystkie Twoje wymagania.
To dlatego u nas znaleźć można jedynie najlepsze, najskuteczniejsze i najbardziej sprawdzone światowe marki, które dają gwarancję satysfakcji.
2019-07-02 POWRÓT
Partnerzy