Zaloguj się
Zapisz się już dzi¶ na Gwiazdę Południa!

Tylko do końca listopada pakiet startowy Gwiazdy Południa kosztuje – uwaga, uwaga! – 300 złotych. Pełnokrwista etapówka, po brzegi wypełniona górskimi wyzwaniami, pięknie opakowana w góralski folklor i gwarantuj±ca wspomnienia, których nic nie zatrze. Korzystajcie, póki można!

Krótkie przypomnienie: Gwiazda Południa to 4-dniowa etapówka, prowadz±ca po 4 trasach przez 3 miejscowo¶ci wokół Babiej Góry. GwieĽdzie Południa niczego nie brakuje. Wręcz przeciwnie, wszystkiego ma w nadmiarze: trudnych podjazdów, szybkich zjazdów, kamieni, korzeni, piasku, błota, słońca i upału, deszczu i chłodu. I to wszystko dzieje się w trakcie 4 najbardziej intensywnych dni, jakie przyjdzie Wam przeżyć na rowerze.

Gwiazda Południa to także szansa, by lepiej poznać dzik± przyrodę Babiej Góry oraz tamtejszy folklor: góralskie tradycje, zwyczaje i kuchnię. Każdego dnia w miasteczku rowerowym będziemy przybliżać Wam lokalne, babiogórskie klimaty.

Dlaczego warto skorzystać z jesiennej promocji?

Taniej już nie będzie – tylko do końca listopada oferujemy pakiet startowy w najniższej cenie. Ledwie 300 złotych.

Pewno¶ć i spokój – je¶li już dzi¶ zarezerwujecie termin startu w GwieĽdzie Południa (12-15 lipca), możecie spokojnie zacz±ć przygotowania do naszej górskiej etapówki.

Motywacja – wiedz±c, jakie wyzwania czekaj± Was w lipcu, macie motywację do treningu zim± i wiosn±. Wyjdzie Wam to tylko na zdrowie.

Już dzi¶ zarezerwujcie lipcowy termin i zacznijcie trenować, by w wakacje błysn±ć form± i pokonać trasy przygotowane przez Cezarego Zamanę.

>>ZAPISZ SIĘ<<

2017-10-30 POWRÓT

 

wczoraj
18.02.2018 - Mrozy (Jeruzal) - foto z maratonu
2018-02-16
Trening na rowerze stacjonarnym w wirtualnym ¶wiecie. [VIDEO]
2018-02-16
TOP 10 Northtec MTB Zim±
2018-02-09
Co nas czeka...
2018-02-06
Przeczytajcie komentarze naszych dziewczyn!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple