Zaloguj się
Kilka słów o trasie w Rawie Mazowieckiej

O przedostatniej trasie tegorocznego cyklu Cisowianka Road Tour, czekaj±cej na Was w Rawie Mazowieckiej opowiada Piotr Krakowiak.

Tegoroczna trasa nie uległa większym zmianom. Poprowadzili¶my j± po tych samych drogach, co w zeszłym roku. Nie chcieli¶my modyfikować tego, co zostało już przez Was pozytywnie przyjęte i co zapewnia bezpieczn± jazdę po idealnej wręcz nawierzchni. Ci, którzy ¶cigali się na niej w ubiegłym sezonie wiedz±, że s± tu podjazdy, na których można próbować oderwać się od stawki i jechać do mety według własnego planu. Bez ogl±dania się na innych i siedzenia na czyim¶ kole.

Nie brakuje otwartych przestrzeni, które przy silniejszym wietrze mog± napędzać peleton lub wręcz przeciwnie: przeszkadzać, hamować kolarzy i zmuszać do jeszcze większego wysiłku. To idealna sytuacja do tworzenia rantów, tak nielubianych przez kolarzy bez formy.

Trasę wyznaczyli¶my na pętlach, z przejazdami przez linię startu/mety, dzięki czemu wy¶cig mog± obserwować Wasze rodziny i kibice. A dopinguj±cych w Rawie nigdy nie brakuje.

Rawa jest przedostatnim etapem w cyklu. Wła¶nie dlatego - tu trzeba być! To tu trzeba powalczyć o punkty w klasyfikacji generalnej cyklu. To tu trzeba sprawdzić swoj± formę w końcówce sezonu. Poza tym, cieszcie się po prostu ¶ciganiem. Nieuchronnie zbliża się przecież zima, a w naszym klimacie to długi okres bez wy¶cigu. Konkurencja nie ¶pi. Trenuje. No i dzień bez roweru to dzień stracony.

Dlatego - do zobaczenia w Rawie!

2017-09-06 POWRÓT

 

wczoraj
18.02.2018 - Mrozy (Jeruzal) - foto z maratonu
2018-02-16
Trening na rowerze stacjonarnym w wirtualnym ¶wiecie. [VIDEO]
2018-02-16
TOP 10 Northtec MTB Zim±
2018-02-09
Co nas czeka...
2018-02-06
Przeczytajcie komentarze naszych dziewczyn!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple