Zaloguj się
Huzar prosi o Wasze wsparcie!

Bartosz Huzarski zwrócił się do nas o pomoc w rozreklamowaniu akcji organizowanej przez Fundację Lotto oraz OSHEE, w której bierze udział bliski jego sercu Klub kolarski z Sobótki, w którym Bartosz się wychował, a dzisiaj przy nim prężnie działa. Dzięki naszej pomocy może uzyskać wysoki grant, który przysłuży się przede wszystkim kolarskiej młodzieży. Poniżej jego list skierowany bezpośrednio do Was. Pomożecie?

Koleżanki i koledzy, miłośnicy dwóch kółek.

Klub kolarski z Sobótki, w którym jak wiecie się wychowałem i ostatnio bardzo mocno działam dostał się do finału konkursu organizowanego przez Fundację Lotto oraz OSHEE. Chodziło o stworzenie biznesplanu na zagospodarowanie środków w kwocie 150 000 zł. Oczywiście z naszej strony całość ma być rozdysponowana na działania związane z rozwojem młodych adeptów kolarstwa. Gdy zakładałem Akademię w klubie w Sobótce było 5 zawodników. Teraz mamy 35, więc wyniki są widoczne gołym okiem. Zaufało nam wielu sponsorów, rodziców i samych najmłodszych podopiecznych a to ich uczucia najłatwiej zranić. Oczywiście nasza finansowa przyszłość na 2017 r. jest stabilna, nie mniej jednak środki te chcemy przeznaczyć na programy pilotażowe w szkołach, które obejmą grupę około 500 dzieci, zgrupowania, sprzęt, stroje kolarskie itp.

Dlatego chciałem Was dzisiaj prosić o pomoc w wygraniu rywalizacji w której bierzemy udział. https://www.endomondo.com/teams/33637108

Finał konkursu pod nazwą odLOTTOwa jazda z OSHEE w której bierze udział 50 projektów z całego kraju, polega na zebraniu jak największej grupy osób która przejedzie jak największą liczbę kilometrów. Wszystko to jest rejestrowane na Endomondo. Więc kto ma to wygrać jak nie kolarze??? Myślałem, że będzie to proste ale okazało się dość skomplikowane, bo druga drużyna goni nas bardzo mocno.

Dlatego apeluję do Was o pomoc. Przekażcie nam swoje kilometry. Rywalizacja trwa od 03 Lipca i zakończy się 15 września.

W naszej grupie która cały czas prowadzi kręci aktualnie 1200 osób i wspólnie przejechaliśmy od początku trwania rywalizacji ponad 1 292 000 km!!!

Te liczby mówią same za siebie. A każda nowa osoba w grupie wnosi swój ekwiwalent kilometrów od początku trwania rywalizacji.

Aby pomóc należy:

  • założyć konto na Endomondo - choćby na czas trwania rywalizacji - sparować konto na Endomondo z kontem Garmin Connect bezpośrednio w ustawieniach Endomodno: Ustawienia - Połącz - Garmin Connect
  • zainstalować aplikację Endomondo w telefonie i jeździć korzystając z aplikacji.
  • sparować konto Endomondo z innym systemem treningowym takim jak na przykład strava za pośrednictwem programu https://tapiriik.com/
  • dołączyć do naszej grupy klikając dołącz w poniższym linku.
    https://www.endomondo.com/teams/33637108
  • wszystkie aktywności rowerowe są brane pod uwagę. Wszystkie Wasze treningi zostaną uwzględnione, choć do rywalizacji będą zaliczone tylko te przejechane na terenie kraju. Waszą pozycję w grupie możecie sprawdzić w zakładce LIDERZY wybierając opcję [odlottowa jazda z oshee]

Kilka pomocnych linków:

wydarzenie na fb:

https://www.facebook.com/events/243087296193149/?ref=br_tf&sw_fnr_id=3280253705&fnr_t=0

klasyfikacja generalna rywalizacji:

https://www.endomondo.com/challenges/33637139

Informacje na temat rywalizacji:

http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/

Nasza grupa:

https://www.endomondo.com/teams/33637108

Pozdrawiam
Bartosz Huzarski

2017-09-06 POWRÓT

 

23/24.06.2018 - Zagnańsk - foto z maratonu
Serwis Fenwick
Informatycy w Piasecznie
Mazovia 24h Marathon - ostatnia szansa na zapisy!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas