Zaloguj się
2018-07-24

Specyfika wysiłku podczas wy¶cigu maratonu MTB zależna jest od: sposobu trenowania, przygotowania sprzętu, nastawienia psychicznego, diety oraz warunków atmosferycznych i warunków na trasie maratonu. Kontrolowanie wszystkich czynników udanego startu jest trudne. W jaki sposób poradzić sobie podczas pierwszego startu?

2018-05-10

Proste słowa, prosty przekaz. To od Ciebie i tylko Ciebie zależy, jak będzie się sprawował Twój sprzęt. Wielu zawodnikom, nawet do¶wiadczonym, zdarza się zapomnieć o drobnych szczegółach jak dokręcenie sztycy, które potem mog± mieć kluczowe znaczenie podczas wy¶cigu lub sprawić przykr± niespodziankę na treningu, czy wycieczce.

2018-03-06

W 90 przypadkach na 100 u startuj±cych amatorów przetrenowanie wygrywa z niedotrenowaniem (statystyka w 100% fikcyjna, ale niebezpiecznie prawdopodobna) i choć w obu przypadkach efektem jest słaba forma, to skutki przetrenowania s± znacznie poważniejsze...

2018-03-01

Chcesz być coraz lepszym kolarzem lub dopiero rozpoczynasz swoj± przygodę z maratonami Mazovii? Twoim celem jest poprawa wyników, ale nie wiesz jak się odpowiednio do tego wyzwania przygotowywać? Rozpocznij trening pod okiem profesjonalnego trenera!

2018-01-26

W trakcie pracy z kolarzami amatorami rzadko można spotkać osoby, które wiedz± czym s± ćwiczenia core stability, a jeszcze rzadziej takie, które znaj± ich wagę i regularnie je wykonuj±. ¦wiadomi zawodnicy to jedynie około 5 - 10% nowych podopiecznych!

2018-01-02

Zmiana to ważne słowo dla każdego sportowca. Rozwój i poszukiwanie lepszej wersji siebie s± niezbędne, aby odkrywać nowe wyzwania na swojej drodze do rozwoju w wybranej dyscyplinie. Posłuchaj co Cezary ma Ci do zaproponowanie w Nowym Roku. Czy to będzie twój najlepszy sezon w historii?

1
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czym¶ pomóc???
Napisz do nas