Zaloguj się
Mamy dla Ciebie prezent. Osobisty trener przez 21 dni!

Chcesz być coraz lepszym kolarzem lub dopiero rozpoczynasz swoj± przygodę z maratonami Mazovii? Twoim celem jest poprawa wyników, ale nie wiesz jak się odpowiednio do tego wyzwania przygotowywać? Rozpocznij trening pod okiem profesjonalnego trenera!

W sezonie 2018 czeka na Ciebie prezent. Wspólnie z trenerami I-Sport zadbamy o twój sportowy rozwój.

Każdy, kto wystartuje choć w jednym maratonie Zamana Group w sezonie 2018, otrzyma bezpłatnie dostęp do osobistego trenera na okres 21 dni! Po zaliczeniu jednego startu, w osobistym profilu Cyklopedii zawodnika, pojawi się specjalny promocyjny KOD - MAZOVIAMTB

Potem wystarczy już tylko wej¶ć na i-Sport i podczas rejestracji podać wspomniany kod, żeby cieszyć się spersonalizowanym planem treningowym oraz swoim osobistym trenerem!

Dodatkowo na stronie zamanagroup.pl w zakładce TRENING znajdziesz przydatne wskazówki o tym jak trenować, przygotować swój rower, odżywiać się itd. Wszystko w ciekawej i przede wszystkim lekkostrawnej formie.

Czym jest platforma i-Sport? To profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy tylko do twojej dyspozycji. Za darmo przez pierwsze 21 dni.

Możesz być z nim w stałym kontakcie telefonicznym, napisać do niego na platformie treningowej oraz poł±czyć się z nim za pomoc± aplikacji mobilnej i-Sport. Dzięki temu poprawisz swoje wyniki i lepiej przygotujesz się do zawodów.

Cała merytoryka treningowa układana jest przez olimpijczyków, mistrzów ¶wiata i Polski i ich trenerów. Możesz wybrać kolarstwo lub inne dyscypliny sportu.

Dla uczestników Zamana Group firma i-Sport przygotowała preferencyjne ceny pakietów. Je¶li po okresie próbnym zdecydujesz się od razu na 6 miesięczn± współpracę to zamiast 474 zł. zapłacisz tylko 399 zł.


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

I ROZPOCZNIJ ZA DARMO TRENINGI POD PROFESJONALNˇ OPIEKˇ TRENERA.

* Zakres usługi dla zawodnika to:

  1. Osobisty trener w nieograniczonym wymiarze kontaktu
  2. Plan treningowy dopasowany do indywidualnych celów sportowych
  3. Dieta na każdy dzień dopasowana do planu treningowego
  4. Materiały video uzupełniaj±ce plan treningowy
  5. Dostęp do platformy internetowej w wersji desktop i mobile
2018-03-01 POWRÓT

 

15.08.2018 - Stare Juchy - foto z maratonu
12.08.2018 - Ełk - foto z maratonu
Gwiazda Północy 2018: kierunek Mazury!
13.08.2018 - Prostki - foto z maratonu
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czym¶ pomóc???
Napisz do nas